Špagát podzimní

ŠPAGÁT je rádcovské setkání, které pořádají Skauti Doubravka. Akce je vhodná pro lidi od 13 do 15 let a trvá jeden celý víkend.

Špagát se vrací již potřetí. Tentokrát poprvé nejedeme do města, ale do malebné vesničky pod hradem. Účastníkům slibujeme zážitky, únavu a nové poznatky do tvého rádcování i života.

Musíš se ale včas přihlásit, máme omezenou kapacitu, tak aby ses vešel. Přihlašování končí 17. 11. 2019. Přihlašování ve formuláři zde.

Termín: 22. - 24. 11. 2019

Místo: fara Domaslav

Cena: 350 Kč

Sraz: v pátek v 16:00 na nádraží

Návrat: v neděli v 17:30 na nádraží

S sebou: teplé oblečení, skautský šátek a turbánek, šátek, psací potřeby, přezůvky, spacák, karimatku, hrnek, lžíci, misku, nůž, baterku, hygienu, domácí pečené jídlo na sobotní večer, termosku s teplým čajem, svačinu 1x, propisku!